مرکز تخصصی و جامع تولید و تامین فرآورده های گیاهان دارویی

لوگوی شرکت سلامت محور پایتخت

شرکت سلامت محور پایتخت

شرکت سلامت محور پایتخت آمادگی دارد بر اساس ظرفیت خالی تولید عصاره گیاهی موجود، بر اساس قرارداد و تخصیص آفرهای ویژه با سایر فعالین این حوزه همکاری سازنده نماید.

ظرفیت خالی تولید چیست؟

از مهمترین مشکلاتی که بعضاً تولید کنندگان خُرد محصولات و برندهای کوچک، در ابتدای راه با آن برخورد می کنند عدم امکان سرمایه گذاری کلان در خرید ماشین آلات پیشرفته ی خط تولید می باشد. ما در شرکت سلامت محور پایتخت برای کمک به این کسب و کارهای نوپا، و برطرف کردن این مشکل راهی در پیش گرفته ایم تا با استفاده از ظرفیت های خالی خطوط تولید خود در مجموعه کارخانجات تحت پوشش، بتوانیم بصورت قراردادی محصولات را بصورت سفارشی به همراه برند مورد نظر شما تولید و تحویل نماییم.

ظرفیت خالی تولید عصاره گیاهی

ظرفیت خالی تولید عصاره گیاهی

ظرفیت خالی تولید عصاره گیاهی

از میان انبوه محصولات قابل تولید بر اساس ظرفیت خالی خطوط کارخانجات، می توان به عصاره گیاهی اشاره کرد که با توجه به تنوع بالا و نیز کاربردهای فراوان آن در صنایع، مورد توجه بسیاری از فعالان بازار صنایع قرار دارد. لذا شرکت سلامت محور پایتخت نیز تصمیم بر ارائه ی این نوع خدمت به شما همکاران و صاحبان برندهای کوچک و بزرگ گرفت و در این راستا آمادگی دارد در قالب قرارداد به همراه آفرهای ویژه، انواع عصاره های گیاهی را بصورت عمده و بر اساس کیفیت سفارشی شما همراه با ارائه ی گواهی تاییدیه ی آزمایشگاهی کیفیت بنا به درخواست شما مشتریان عزیز، تولید و تحویل نماید.

ظرفیت خالی تولید عصاره گیاهی یعنی تولید بدون کارخانه

شرکت سلامت محور پایتخت با در اختیار داشتن کارخانجات متنوع تولید انواع فرآورده های گیاهان دارویی به شما کمک می کند تا بدون سرمایه گذاری هنگفت در خرید دستگاه های خط تولید، اقدام به تولید محصولات متنوع حتی با فرمولاسیون اختصاصی خود نمایید. و به این ترتیب شما بدون هزینه کرد اولیه ی اضافی، صاحب خط تولیدی بسیار بزرگ و توان بالا خواهید شد.

مشاوره در خصوص ظرفیت خالی تولید محصولات

گفتگوی آنلاین با کارشناسان :

جهت دریافت مشاوره بصورت آنلاین در ساعات اداری می توانید از بخش گفتگوی آنلاین سایت که در پایین صفحه و سمت راست آیکون آن را مشاهده می فرمایید اقدام نمایید. و در صورت آفلاین بودن و خارج از ساعات کاری شرکت، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان از اولین روز کاری با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره با مدیر فروش :

مهندس زرقانی :

دیدگاهتان را بنویسید

نویسنده مطلب :
سلامت محور پایتخت

سلامت محور پایتخت

اولین و بزرگترین پالایشگاه فرآوری انواع گیاهان دارویی سلامت محور در کشور، بانک و مرکز فروش و تجارت انواع عصاره، اسانس و روغن های خالص و طبیعی، صادرات و واردات عمده انواع مواد اولیه گیاهی مورد نیازکارخانجات و صنایع داروسازی، غذایی و آرایشی بهداشتی، همچنین داروخانه ها و عطاری ها
شاید مطالعه این مقالات هم برایتان جذاب باشد ...
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شرکت سلامت محور پایتخت

دسته بندی محصولات

فقط تا 15 دی ماه فرصت دارید

خرید معجون ( ریچل ها ) با قیمت قبل