درباره ما در شرکت سلامت محور پایتخت

درباره ما

درباره راهبردهای ما در

شرکت سلامت محور پایتخت بیشتر بدانید ...

با هدف تولید گیاهان دارویی ارگانیک در سال 1390 شروع به فعالیت نمود و در طی این سالها گیاهان دارویی زیادی را اهلی سازی، کشت و تولید نموده است. همچنین شروع به توسعه گیاهان دارویی در بین کشاورزان استان خراسان نموده و پس از کسب تجارب ارزشمند، با دانش و علم مورد نیاز در سال 96 اقدام به تولید، فرآوری و تهیه گیاهان دارویی از جمله عصاره های خام گیاهی ( بیش از 130 عصاره )، روغن های ناب گیاهی – درمانی و اسانس های گیاهی نموده است. و هم اکنون بعنوان جدیدترین محصولات این مجموعه ، معجون (ریچل) های ترکیبی و درمانی است. و همچنین عرق های طبیعی و درمانی و بزودی عرق های گیاهی هم در این کارخانه تولید میگردد.

قابل ذکر است بیشتر گیاهان دارویی کشت شده در مزارع شرکت و کشاورزان تحت نظر کارشناسان شرکت ( در راستای تولید بدون کود و سم ) ارگانیک می باشد. بازار هدف این شرکت، عطاری ها، سلامتکده ها ( پزشکان طب سنتی )، داروخانه ها و سایر مشاغل وابسته می باشد.

کیفیت محصولات ما 100%
تخصص کارشناسان ما 99%
تیزر معرفی

مجموعه کارخانجات

شرکت سلامت محور پایتخت

شرکت سلامت محور پایتخت بعنوان معتبرترین تولید و پخش کننده عمده انواع فرآورده های گیاهان دارویی از جمله معجون ( ریچل ) ها، اسانس ها، عصاره های خوراکی، روغنی و موضعی، گیاهنوش ها و لوازم آرایشی و بهداشتی آمادگی دارد تا این محصولات را بصورت عمده جهت مصارف شرکت های بزرگ مواد غذایی و دارویی و نیز لوازم آرایشی و بهداشتی ارائه نماید.

محصولات با کیفیت

محصولات متنوع و با کیفیت

0 %
ضمانت کیفیت

ارسال سریع

تحویل در سراسر کشور

0 +
ارسال موفق به مشتری

مشتریان وفادار

به پاس اعتماد شما

0 +
مشتری راضی

متنوع ترین محصولات

فرآورده های گیاهان دارویی

0 +
محصول کم نظیر
بیانیه

ماموریت

شرکت سلامت محور پایتخت ...

ما برآنیم که با تکیه بر نیروهای خلاق و متخصص ایرانی و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز جهانی و متکی بر منابع بکر و طبیعی اقلیم های مختلف ایران، با ارائه محصولات گیاهی واقعاً سالم و ارگانیک، سلامتی را به ساده ترین شکل ممکن  در اختیار هموطنان و همنوعان خود در  ایران و جهان قرار دهیم.
ما بر این باوریم که بیش از هر چیز در برابر کارخانجات دارویی، داروخانه ها، شرکت های پخش محصولات گیاهی، عطاری ها، مراکز درمانی  طب سنتی، گیاهی و سایر کسانی که از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند،  مسئول هستیم.
محصولات اصلی ما معجون (ریچل) های گیاهی و درمانی، عرق های درمانی، عصاره های گیاهی و درمانی خوراکی ( مایع و پودری )،  موضعی ( مایع و پودری )، روغنی، محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و گیاهی و انواع روغن های گیاهی و درمانی هستند.
ما بیشتر توجه خود را به بازاهای داخلی ایران معطوف کرده ایم اما از فرصت های ورود به بازار های منطقه ای نیز غفلت نخواهیم کرد.
به منظور تولید محصولاتی با کیفیتی عالی،  به طور مستمر از دانش و تکنولوژی روز دنیا در کنار دانش بومی و سنتی استفاده خواهیم کرد.

بقا و رشد مجموعه را  در گرو احترام به همه ذی نفعان اعم از خریداران،  کارکنان و کشاورزان می دانیم و تمامی توان خود را بکار خواهیم گرفت تا منافع مالی و معنوی آنها را به بهترین شکل ممکن برطرف نماییم.

پرطرفدارترین کالاها

کالاهای محبوب گیاهان دارویی

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی سریع مشتریان

ارسال سریع محصولات

پشتیبانی سریع مشتریان

ثبت سفارش آسان

رویه ثبت سفارش آسان