محیط دفتر مرکزی فروش شرکت سلامت محور پایتخت

درباره ما

درباره راهبردهای ما در

شرکت سلامت محور پایتخت بیشتر بدانید ...

با هدف تولید گیاهان دارویی ارگانیک در سال 1390 شروع به فعالیت نمود و در طی این سالها گیاهان دارویی زیادی را اهلی سازی، کشت و تولید نموده است. همچنین شروع به توسعه گیاهان دارویی در بین کشاورزان استان خراسان نموده و پس از کسب تجارب ارزشمند، با دانش و علم مورد نیاز در سال 96 اقدام به تولید، فرآوری و تهیه گیاهان دارویی نموده است.

قابل ذکر است بیشتر گیاهان دارویی کشت شده در مزارع شرکت و کشاورزان تحت نظر کارشناسان شرکت در راستای تولید بدون کود و سم  ( ارگانیک ) می باشد.

کیفیت محصولات ما 100%
تخصص کارشناسان ما 99%

در ادامه ...

بهتر است یادآور شویم که :

اینک شرکت سلامت محور پایتخت با بهره گیری از تجربه و توان تخصصی خود در تمام مراحل کاشت تا تولید انواع فرآورده های گیاهان دارویی مطابق با دانش روز، مفتخر است که از جمله تامین کنندگان عمده مواد اولیه گیاهی و فرآورده های گیاهان دارویی در بازار است.

عمده این محصولات شامل انواع  عصاره های گیاهی ( خشک و مایع )، روغن های گیاهی، اسانس های طبیعی و سنتزی ( خشک و مایع )، طعم دهنده های طبیعی و شبه طبیعی، رنگ های طبیعی و سنتزی، معجون های گیاهی، عرقیات درمانی و … برای استفاده در زمینه های مختلفی چون صنایع غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی است.

ما امروز تلاش می کنیم در کنار عرضه محصولات خود به صنایع مختلف، با ارائه مجموعه کامل فرآورده های گیاهی و داروی گیاهی به بازار، امکان دسترسی عموم مردم را نیز به این دستاوردها فراهم آوریم.

خوب زندگی 2
حامی طبیعت باشیم

دستاوردهای ما ...

Quality

محصولات با کیفیت

محصولات متنوع و با کیفیت

ضمانت کیفیت
0 %
Check2

ارسال سریع

تحویل در سراسر کشور

ارسال موفق به مشتری
0 +
Check

مشتریان وفادار

به پاس اعتماد شما

مشتری راضی
0 +
Cart

متنوع ترین محصولات

فرآورده های گیاهان دارویی

محصول کم نظیر
0 +
بیانیه

ماموریت

شرکت سلامت محور پایتخت ...

ما برآنیم که با تکیه بر نیروهای خلاق و متخصص ایرانی و با بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز جهانی و متکی بر منابع بکر و طبیعی اقلیم های مختلف ایران، با ارائه محصولات گیاهی و طبیعی، سلامتی را به ساده ترین شکل ممکن  در اختیار هموطنان و همنوعان خود در  ایران و جهان قرار دهیم.
ما بر این باوریم که بیش از هر چیز در برابر مشتریان خود در صنایع و مشاغل مختلف که از محصولات و خدمات ما استفاده می کنند،  مسئول هستیم.
زمینه های تخصصی فعالیت ما : تولید و تامین عصاره های گیاهی، اسانس های طبیعی، روغن های گیاهی، معجون های گیاهی، محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی، عرقیات درمانی، انواع طعم دهنده، رنگ های طبیعی و گیاهان دارویی می باشد.
ما بیشتر توجه خود را به بازاهای داخلی ایران معطوف کرده ایم اما از فرصت های ورود به بازار های منطقه ای نیز غفلت نخواهیم کرد.
به منظور تولید محصولاتی با کیفیتی عالی، به طور مستمر از دانش و تکنولوژی روز دنیا در کنار دانش بومی و سنتی استفاده خواهیم کرد.

بقا و رشد مجموعه را در گرو احترام به همه ذی نفعان اعم از خریداران، کارکنان و کشاورزان می دانیم و تمامی توان خود را بکار خواهیم گرفت تا منافع مالی و معنوی آنها را به بهترین شکل ممکن برطرف نماییم.

check3
پرطرفدارترین کالاها

کالاهای محبوب گیاهان دارویی

check3
پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی سریع مشتریان

check3
ارسال سریع محصولات

پشتیبانی سریع مشتریان

check3
ثبت سفارش آسان

رویه ثبت سفارش آسان

partner