اخبار مجموعه

تولید و پخش عمده گیاهان دارویی

گیاهان دارویی شرکت سلامت محور پایتخت

تولید و پخش عمده گیاهان دارویی

شرکت سلامت محور پایتخت تولید و پخش کننده طیف وسیعی از انواع محصولات و مواد اولیه شرکت های داروسازی و مواد غذایی از قبیل انواع اسانس های پودری و فله ، عصاره های خوراکی ، موضعی و روغنی ، ریچل های خوراکی ، محصولات آرایشی و بهداشتی ، انواع پکیج های درمانی و دمنوش های گیاهی.


بنر اسانس و عصاره های پودری شرکت سلامت محور پایتخت

مشاهده ی انواع اسانس ها و عصاره های پودری

انواع اسانس ها و عصاره های پودری خوراکی اعم از اسانس گیاهی آویشن ، اسطوخودوس ، اکالیپتوس ، بادرنجبویه ، باریجه ، بهار نارنج و غیره. تهیه شده از مرغوبترین گیاهان دارویی تولید شده در مزارع سرسبز جای جای کشور عزیزمان ، جهت مصارف کارخانجات تولید مواد غذایی و خوراکی و بهداشتی بعنوان طعم دهنده و معطر کننده ی بسیار قوی با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی روز کشور در مجموعه شرکت سلامت محور پایتخت تولید و در اختیار آنها قرار داده می شود.


بنر تولید کننده انواع مارمالادهای گیاهی شرکت سلامت محور پایتخت

مشاهده ی انواع ریچل و مارمالادهای گیاهی و درمانی

شرکت سلامت محور پایتخت از جمله معدود تولید کنندگان انواع ریچل و مارمالادهای گیاهی و درمانی در کشور می باشد که با تولید طیف وسیعی از این نوع ، و پخش آن در سطح تمامی فروشگاههای معتبر عرضه ی محصولات گیاهی کاری عظیم را پایه ریزی و اجرا نموده است. این محصولات شامل مارمالاد گیاهی انار با نام تجاری ریچل مینیمم، مارمالاد گیاهی توت سفید با نام تجاری ریچل اورتیکا و مارمالاد گیاهی زرشک کوهی با نام تجاری ریچل شیکوریا و غیره می باشند.

ریچل یا مارمالاد گیاهی چیست؟

author-avatar

درباره سلامت محور پایتخت

اولین و بزرگترین پالایشگاه فرآوری انواع گیاهان دارویی سلامت محور در کشور، بانک و مرکز فروش و تجارت انواع عصاره، اسانس و روغن های خالص و طبیعی، صادرات و واردات عمده انواع مواد اولیه گیاهی مورد نیازکارخانجات و صنایع داروسازی، غذایی و آرایشی بهداشتی، همچنین داروخانه ها و عطاری ها

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید