مرکز تخصصی و جامع تولید و تامین فرآورده های گیاهان دارویی

تماس با ما

لوگوی شرکت سلامت محور پایتخت

شرکت سلامت محور پایتخت

اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور

شرکت سلامت محور پایتخت بعنوان پیشتاز صنعت فرآوری انواع گیاهان دارویی و اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور در زمینه راه اندازی خط تولید و کاشت تا فرآوری عمده انواع مواد اولیه خالص و طبیعی گیاهان دارویی کشور شناخته می شود.

قبل از هرچیز در این مقاله بهتر است بیایید با طب سنتی کمی آشنا شویم.

خلاصه ای از تاریخچه پیدایش طب سنتی

از زمان پیدایش نسل بشر در زمین، و بالطبع آن، شروع بیماری های مختلف، انسانها به دنبال راهی برای درمان و تسکین دردهای خود بودند و کم کم دریافتند که می توانند از گیاهان مختلف برای این منظور استفاده کنند و از این رو به شناخت بیشتر خواص آنها روی آوردند و نتیجه ی تجربیات و مشاهدات خود را در طول سالیان فراوان، به دست نوشته هایی تبدیل کردند که منشاء پیدایش علم امروزی آنها یعنی طب سنتی شد.

طب سنتی به علم چگونگی شناخت بیماری ها و نیز استفاده از گیاهان دارویی و ترکیبات آنها جهت درمان بیماری ها اطلاق می شود. که در سالهای اخیر با توجه به عوارض بسیار استفاده از داروهای شیمیایی، توجه ویژه ای را در میان اقشار مختلف مردم به خود جلب نموده است.

خوشبختانه کشور عزیزمان ایران، از دوران باستان تا کنون دانشمندان و طبیبان فراوانی را در این حوزه به خود دیده است و همچنین به دلیل وجود آب و هوا و محیط های متنوع زیستگاهی، گونه های فراوانی از گیاهان دارویی پرخاصیت را در دل طبیعت خود جای داده است.

از این رو لازم بود تا در این راستا اقدامات موثری در جهت تولید و کشت انواع گیاهان دارویی تا فرآوری این گیاهان مورد توجه قرار گیرد.

شرکت سلامت محور پایتخت اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور

ما در این شرکت مفتخریم که با بهره گیری از پیشینه ی قرن ها مطالعه و پژوهش های دانشمندان در زمینه ی علوم طب سنتی، و نیز با توجه به فراوانی گونه های گیاهان دارویی کشور عزیزمان، اقدام به راه اندازی صنعت کشت و فرآوری انواع گیاهان دارویی کشور نموده ایم. و در این راستا از تجربیات متخصصان و همچنین علم روز دنیا برای استحصال از شیوه های متنوع نموده ایم. تا بتوانیم نیاز روز افزون جامعه به این قبیل تولیدات را در قالب نیاز مواد اولیه ی صنایع، کارخانجات و کارگاه های تولید مواد غذایی و دارویی و همچنین صنایع آرایشی و بهداشتی تا حدود زیادی تامین نماییم.

اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور

اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور

چرا می گوییم اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور؟

همانگونه که وظیفه ی هر پالایشگاه استخراج انواع مواد مورد نیاز از ماده ی اولیه است مانند صنایع پتروشیمی و غیره، هدف ما نیز راه اندازی خط تولید، پالایش و تبدیل ماده ی اولیه ی گیاه دارویی به فرآورده ی نهایی و تولید انواع داروهای گیاهی و مواد اولیه ی متنوع شامل:

  • انواع عصاره های گیاهی مایع و خشک ( پودری )
  • اسانس های طبیعی و خالص مایع و پودری
  • روغن های گیاهی با خواص فوق العاده
  • معجون و ترکیبات معجزه آسای گیاهان دارویی
  • عرقیات گیاهی خالص و طبیعی
  • انواع شربت های گیاهی
  • و غیره …

برای اولین بار در کشور بود که بحمدالله تا امروز توانسته ایم با در اختیار داشتن مزارع وسیع کشت انواع گونه های گیاهان دارویی بعنوان ماده ی اولیه و نیز بهره مندی از پیشرفته ترین خطوط تولید عمده ی انواع عصاره و اسانس و روغن های گیاهی به روش های رو گام های موثری در این راه برداریم و به یکی از قطب های تامین مواد اولیه ی گیاهان دارویی برای تولید کنندگان کشور تبدیل شویم.

شرکت سلامت محور پایتخت بعنوان اولین پالایشگاه گیاهان دارویی کشور آماده ی همکاری با کلیه کارخانجات و کارگاه های تولیدی صنایع غذایی و دارویی همچنین آرایشی و بهداشتی در جهت تامین مواد اولیه گیاهان دارویی اعم از انواع عصاره مایع و پودری، اسانس مایع هیدروالکلی و هیدروگلایکولی و خشک ( پودری ) و روغن های گیاهی و حیوانی می باشد.

جهت ثبت سفارش خرید محصولات موجود یا درخواست تولید فرآورده های گیاهان دارویی بصورت سفارشی با توجه به ظرفیت خالی خطوط تولید ما، لطفاً با کارشناسان بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
خانه
فروشگاه
وبلاگ

شرکت سلامت محور پایتخت

دسته بندی محصولات