مرکز تخصصی و جامع تولید و تامین فرآورده های گیاهان دارویی

لوگوی شرکت سلامت محور پایتخت

شرکت سلامت محور پایتخت

عصاره مایع 100% خالص، طبیعی و باکیفیت گیاهی، تولید شده در فرآیندهای تخصصی و استاندارد با بیشترین میزان ماده موثره موجود در قسمت های مختلف مورد استفاده ی گیاهان را از شرکت سلامت محور پایتخت تهیه نمایید. این محصولات دارای ضمانت کیفیت و مرغوبیت کالا بوده و دارای تاییدیه های سازمان بهداشت و نشان سیب سلامت می باشند.

عصاره چیست؟

عصاره یا استخراج مایع، فرآیندی است که در آن ترکیبات مورد نظر از ماده اولیه استخراج می‌شوند. عصاره های مایع معمولاً با استفاده از محلول‌های مختلف مانند آب، الکل، گلیسرین و یا اسید استخراج می‌شوند. این فرآیند می‌تواند به صورت سرد یا گرم انجام شود و به منظور حفظ ویژگی‌های مورد نظر، معمولاً از فرآیند ته‌کشیدن استفاده می‌شود.

عصاره چگونه استخراج می شود؟

استخراج عصاره مایع شامل چند مرحله است. ابتدا ماده اولیه انتخاب شده را با محلول مورد نظر مخلوط می‌کنیم و سپس آن را به مدت زمانی خاص در دمای مناسب قرار می‌دهیم تا ترکیبات مورد نظر به محلول منتقل شوند. در نهایت، محلول را از ماده اولیه جدا می‌کنیم و عصاره مایع حاصل را می‌توان برای استفاده در صنایع مختلف مورد استفاده قرار داد.

عصاره مایع و عصاره پودری : شباهتها و تفاوتها

عصاره های مایع و عصاره پودری دو نوع عصاره مشترک هستند. با این حال، عصاره های مایع از عصاره پودری در دو جنبه مهم متفاوت هستند. اولاً، به دلیل حالت مایع خود، به راحتی قابل مصرف و استفاده است. در حالی که عصاره پودری نیاز به حل شدن در مایع یا حلال دیگری دارد. دوماً، این عصاره معمولاً قابلیت جذب و درجه بندی بهتری دارد. این به این معنی است که عصاره های مایع می‌توانند ترکیبات مورد نظر را با کیفیت بالا و به صورت متناسب با نیازهای صنایع مختلف تولید کنند.

انواع عصاره مایع

انواع بسیاری از این عصاره ها وجود دارند که هر یک با ویژگی‌های خاصی کاربرد دارند. عصاره گیاهان، میوه‌ها، گیاهان دارویی و عصاره جانوران مثال‌هایی از انواع عصاره مایع هستند. هر نوع عصاره های مایع دارای ترکیبات خاصی است که می‌توان در صنایع مختلف از آنها بهره برد.

عصاره مایع

عصاره مایع

کاربرد این نوع از عصاره در صنایع

کاربردهای عصاره مایع در صنایع بسیار متنوع هستند. در صنایع دارویی، عصاره مایع به عنوان ماده اولیه برای تولید داروها استفاده می‌شود. در صنایع غذایی، عصاره مایع به عنوان طعم دهنده، رنگ دهنده و یا ماده افزودنی استفاده می‌شود. در صنایع آرایشی و بهداشتی، عصاره مایع به عنوان عامل فعال در تولید محصولات مراقبت از پوست و مو استفاده می‌شود.

ویژگی های عصاره باکیفیت

ویژگی‌های عصاره مایع باکیفیت عبارتند از ترکیبات مورد نظر با غلظت و کیفیت بالا، عدم حضور ترکیبات مضر و ناخواسته، و استفاده از فرآیندهای استخراج بهینه و مطابق با استانداردهای صنعتی و همچنین رعایت بهداشت در فرایند تولید تا بسته بندی نهایی فرآورده و دارا بودن تاییدیه آزمایشگاه کنترل کیفیت.

خرید عصاره مایع از شرکت سلامت محور پایتخت

شرکت سلامت محور پایتخت یکی از شرکت‌های برتر در زمینه تولید و عرضه عصاره‌های مایع با کیفیت است. این شرکت با تمرکز بر کیفیت و استفاده از فرآیندهای استخراج بهینه، عصاره‌های مایع با ویژگی‌های برتر را تولید می‌کند. محصولات این شرکت در صنایع مختلف مانند صنایع دارویی، غذایی، آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. با خرید عصاره مایع از شرکت سلامت محور پایتخت، می‌توانید از کیفیت بالا و مطمئنی برای محصولات خود مطمئن شوید.

نتیجه گیری

به طور کلی، عصاره مایع به عنوان یک ماده اولیه مهم در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این فرآیند استخراج می‌تواند به صورت سرد یا گرم انجام شود و به منظور حفظ ویژگی‌های مورد نظر، از فرآیند ته‌کشیدن استفاده می‌شود. این نوع عصاره می‌تواند به عنوان ماده اولیه در تولید داروها، طعم دهنده‌ها، رنگ دهنده‌ها و محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده شود. با خرید انواع این عصاره ها از شرکت سلامت محور پایتخت، می‌توانید از کیفیت بالا و مطمئنی برای محصولات خود مطمئن شوید.

مشاوره در خصوص ظرفیت خالی تولید محصولات

گفتگوی آنلاین با کارشناسان :

جهت دریافت مشاوره بصورت آنلاین در ساعات اداری می توانید از بخش گفتگوی آنلاین سایت که در پایین صفحه و سمت راست آیکون آن را مشاهده می فرمایید اقدام نمایید. و در صورت آفلاین بودن و خارج از ساعات کاری شرکت، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان از اولین روز کاری با شما تماس خواهند گرفت.

مشاوره با مدیر فروش :

مهندس زرقانی :

دیدگاهتان را بنویسید

نویسنده مطلب :
تصویر سلامت محور پایتخت

سلامت محور پایتخت

اولین و بزرگترین پالایشگاه فرآوری انواع گیاهان دارویی سلامت محور در کشور، بانک و مرکز فروش و تجارت انواع عصاره، اسانس و روغن های خالص و طبیعی، صادرات و واردات عمده انواع مواد اولیه گیاهی مورد نیازکارخانجات و صنایع داروسازی، غذایی و آرایشی بهداشتی، همچنین داروخانه ها و عطاری ها
شاید مطالعه این مقالات هم برایتان جذاب باشد ...
منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.
اولین منوی خود را اینجا ایجاد کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.

شرکت سلامت محور پایتخت

دسته بندی محصولات

فقط تا 15 دی ماه فرصت دارید

خرید معجون ( ریچل ها ) با قیمت قبل